Wydrukuj to Strona

CREWS

Poniżej krótkie zestawienie załóg pływających w klasie 470 w Polsce, które współtworzą społeczność 470er.pl:

1. PAQUS 470er TEAM – Poznań

Sławomir Paśka ’73

Patryk Różański ’84 – sternik

Bartosz Paśka ’00

2. BERKAU TEAM – Poznań

Marek Berkau ’66

Tomasz Szuwalski ’89

3. WREDNA TEAM – Sława, Niesulice

Robert Gabrysiak ’67 – sternik

Marek Pasiński ’69 – załogant

Zbigniew Gabrysiak ’94 – załogant

4. BEEREK TEAM – Łódź, Zalew Sulejowski, Baza Zarzęcin

Michał Kuberski

Tomasz Chmurski

5. LuKa TEAM – Nysa

Maciej Kaczmarek ’66 – sternik

Robert Ludera ’74 – załogant

6. OCEAN’S TEAM – Ustka

Sebastian Kryszałowicz ’86 – sternik

Tomasz Górecki ’85 – załogant

7. 3207 TEAM – Nysa

Andrzej Buchert – sternik

Piotr Narloch – załogant

8. POL 517 – Brzeg

Piotr Paczkowski – sternik

Paweł Paczkowski – załogant

9. 82 TEAM – Nysa

Grzegorz Potyrała – sternik

Bogdan Targosz – załogant

10. TEAM – Otmuchów

Maciej Zawiałow – sternik

Bartek Zawiałow – załogant

11. Motylweski TEAM – Poznań

Cyryl Motylewski ’98 – sternik

Adam Motylewski ’55 – załogant

12. MAJOR TEAM – Kunice

Roman Pazdro ’62 – sternik

Dariusz Mazurkiewicz ’60 – załogant

13. TEAM – Legnica

Artur Sochacki ’86 – sternik

Łukasz Chrobot ’95 – załogant

14. Karczewski Yacht Racing Team – Lubawa

Łukasz Karczewski ’83 – sternik

Piotr Miszkiewicz ’89 – załogant

15. Black Pearl TEAM – Poznań

Joanna Stróżyk ’86 – sterniczka

Mateusz Stróżyk ’86 – załogant

Sławek Nowak ’78 – załogant

Agnieszka Nowak ’79 – taktyk

16. Team PociskWorld.com – Boszkowo

Maciej Chmielarczyk ‚ 86 – sternik

Michał Klawiński ’83 – załogant

Marcin Klima ’86 – rezerwa taktyczna, fizjoterapeuta, manager teamu

17. KŻ MEWA TEAM – Poznań

Przemysław Małyszka ’74 – załogant

Michał Jaruga ’74 – sternik

18. – Zbąszyń

Żaneta Stasińska – sterniczka

 – załogantka

19. TOXIC TEAM POL 8973 – Opole

Tomasz Rzęsikowski ’91 – sternik

Michał Rogoziński ’94 – załogant

20. DZIEMIAN TEAM – Ottawa, Ontario, Kanada

Darek Dziemian ’64- sternik

– załogant

21. KACHEL/LACH TEAM – Nysa

Marek Kachel ’66 – sternik

Sylwester Lach ’63 – załogant

22. Jachtklub Elbląg – Elbląg

Kacper Czarnota ’89 – sternik

Joanna Kapczyńska ’92 – załogantka

23. Ogrodnik / Choroba TEAM – Kraków / Warszawa

Piotr Ogrodnik ’91 – sternik

Paweł Choroba ’91 – załogant

24. Skrzypulec / Ogar TEAM – Szczecin

Agnieszka Skrzypulec ’89 – sterniczka

Jola Ogar ’82 – załogantka

25. Glugier / Ivo Team – Chełmża

Slawek Wisniewski „Glugier”- sternik

Tomek Wyszynski „Ivo” – załogant

26. Łeba Sailing Team – Łeba

Karol Jączkowski ’88 – sternik

Krzysztof Mongird ’90 – załogant

 27. Szczęsna / Mrózek Gliszczyńska TEAM – Chojnice

 Ewa Szczęsna ’94 – sterniczka

Irmina Mrózek Gliszczyńska ’92 – załogantka

28. B&B Sailing Team

Wojciech Barc ’92- sternik

Maciej Barełkowski ’93 – załogant

29. Kasprzyński Yacht Racing – Mysłowice

Kasprzyński Paweł ’77

Kasprzyńska Aleksandra ’85

30. Wierzbiccy Racing Team – Poznań

Natalia Wierzbicka ’94 – sterniczka

Filadelfia Bachorz – załogantka

31. KŻ VI-KING – Człuchów

Judyta Malinowska ’93 – sterniczka

Aleksandra Sępioł ’93 załogantka

32. Bracia Wysoccy –

Michał Wysocki ’85 – sternik

Paweł Wysocki ’90 – załogant

33. MKŻ ŻNIN

Marcin Pawłoski ’86

Ciuper Witold ’90

34. Rybakówka – Poznań

Szpoper Krystian ’49

Gujski Wiesław

 

Nie ma Ciebie na liście? Napisz do nas! Dołącz do naszej społeczności!

Napisz do nas o swojej załodze, sprzęcie i wyślij zdjęcia pod adres patryk@470er.pl


Permalink do tego artykułu: http://470er.pl/zalogi/