DATA / MIEJSCE / NAZWA REGAT / ZGŁOSZENIA / INFORMACJE
29.03 – 04.04 Palma de Mallorca – ESP Puchar Świata ISAF Trofeo SAR Princesa Sofia Maphre kl. AOC www,sailing.org www.trofeoprincesasofia.org
19.04 – 26.04 Hyeres – FRA Puchar Świata ISAF kl. AOC www.sailing.org www.swc.ffvoile.net
07.05 – 11.05 Riva del Garda – ITA Eurosaf Champions Sailing Leaque Event 1 kl. AOC www.eurosaf.org
16.05 – 18.05 Puck Puchar PZŻ – cz. 1: kl. RS:X K i M, LAS, LAS4.7, F, 49er, 49er FX, 470 K i M, 2.4, SKUD18 Polski Związek Żeglarski www.pya.org.pl
20.05 – 24.05 Medemblik – NED Eurosaf Sailing Champions Leaque Delta Lloyd Regatta kl. AOC www.deltalloydregatta.org
25.05. Puchar Prezesa WOZŻ Poznań WOZŻ S
30.05 – 01.06 Gdynia Puchar Prezydenta Gdyni kl. LAS4.7, LAR, L, F, 29er, 49er, 49erFX, 420, 470 YKP Gdynia Sebastian Wójcikowski
01.06. Puchar Prezesa WOZŻ Poznań WOZŻ S
07.06 – 12.06 Weymouth – GBR Eurosaf Sailing Champions Leaque Skandia Sail for Gold – kl. AOC www.skandiasailforgoldregatta.co.uk
14.06 – 15.06 Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Poznań KŻ MEWA Poznań S
21.06 – 25.06 Kiel – GER Eurosaf Sailing Champions Leaque Kiel Week kl. AOC www.kielerwoche.de
21.06 – 22.06 Regaty o „Puchar Zbąszynia” Zbąszyński Klub Żeglarski – Zbąszyń S/T
21.06 – 22.06 Rawag Cup 2014, Boszkowo
22.06. Puchar Prezesa WOZŻ Poznań WOZŻ S
26.06 – 03.07 Cervia – ITA Mistrzostwa Świata Juniorów kl. 470 www.470.org
28.06 – 06.07 Gdańsk Nord Cup: 28-30.06 – kl. Omega, Hornet, Finn, 470, Delphia, Skippi650 www.nordcup.pl
08.07 – 15.07 Ateny – GRE Mistrzostwa Europy kl. 470 www.470.org
02.08 – 03.08 Dni Sławy – Memoriał Marka Matczyńskiego oraz eliminacja Pucharu Polski Południowej 470 „Masters”, Sława, [email protected], 693646974
08.08 – 25.08 Gdynia Volvo Gdynia Sailing Days: 11-18 – Mistrzostwa Europy Jun. kl. 420, 470 www.gdyniasailingdays.org
09.08 – 10.08 Puchar Prezesa AZS Poznań w ramach obchodów 80 ? lecia Memoriał Mariana Jankowskiego AZS Poznań S
16.08 – 17.08 Puchar Starosty Poznańskiego Poznań K.Ż. Mewa S
06.09 – 07.09 Memoriał Jacka Sobkowiaka Poznań JKW S
06.09. Uroczysta Parada Jachtów z okazji 80 ‚lecia AZS Poznań AZS S+T
10.09 – 20.09 Santander – ESP MŚ ISAF kl. AOC: 470 K i M – 10-20.09 www.santander2014.com/en
13.09 – 14.09 XXIII Regaty o – Srebrną Szeklę Zbąszynia – Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego Zbąszyński Klub Żeglarski – Zbąszyń S
13.09 – 14.09 Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Poznań WOZŻ/ŻMKS / Memoriał Janiny Kwaśniewskiej S
22.09 – 25.09 La Rochelle- FRA Eurosaf Sailing Champions Leaque, Semaine Olympique Francaise kl. AOC www.eurosaf.org
25.09 – 28.09 Gdańsk Mistrzostwa Polski kl. AOC PZŻ, COSA AZS www.pya.org.pl
03.10 – 05.10 Puck lub Gdańsk Meczowe Mistrzostwa Polski kl. LAR, LAS, F, 470 Polski Związek Żeglarski www.pya.org.pl
10.10 – 12.10 Mrągowo Mistrzostwa Bazy Mrągowo kl. OPT, TEC, RSX, LAS, l’EQ, CDT, 29r, 420, 470 Baza Mrągowo Wojciech Jaszczur-Nowicki
11.10 – 18.10 Qingdao – CHN Puchar Świata ISAF kl. AOC www.sailing.org