«

»

Wydrukuj to Wpis

Nieoczekiwane zmiany w załodze POL80! – uszczuplenie żeńskiej kadry siedemdziesiątek.

Czasami przychodzi taki czas, kiedy musimy podejmować trudne i bardzo ważne dla nas decyzje. Nigdy nie wiemy kiedy nagle zmienią się nasze plany na przyszłość. Często musimy dokonywać wyborów daleko wychodząc w przyszłość głęboko wierząc, że wybieramy najlepszą z możliwych opcji. Całą redakcją dziękujemy za współpracę i życzymy sukcesów na nowej drodze kariery Ewie Szczęsnej i Irminie Mrózek Gliszczyńskiej. Poniżej publikujemy komunikat od Irminy Gliszczyńskiej.

jj

„Jednym z minusów pływania na dwuosobowej klasie jest fakt, że partner może nagle zdecydować skończyć, mimo wcześniejszych obietnic. Proszę nie kierować do mnie pytań o powód, za bardzo też nie widzi mi się wysłuchiwanie usprawiedliwiania dorosłej osoby. Na Pomorskiej Gali Żeglarskiej obiecałam że będziemy pracować ciężko w tym sezonie i nie spodziewałam się że może być inaczej, chociaż w tamtym momencie naprawdę w to wierzyłam.

Ja z mojej strony pragnę wszystkim zaangażowanym w Pol 80 podziękować, w szczególności:
Polskiemu Związku Żeglarskiemu
Klubowi ChKŻ Chojnice
Sport-Sails Center Rytel
470er.pl
Trenerom: Tomasz Jakubiak, Zizi Staniul oraz Mirek Laskowski
Annie Szczęsnej za pomoc w prowadzeniu strony
oraz za zawsze miłe słowa Remiemu Kosmalskiemu

Pozdrawiam

Irmina „Mała” Mrózek Gliszczynska”

Źródło: http://www.facebook.com/ Szczęsna-Mrózek-Gliszczynska-Sailing

Permalink do tego artykułu: http://470er.pl/2013/02/15/nieoczekiwane-zmiany-w-zalodze-pol80-uszczuplenie-zenskiej-kadry-siedemdziesiatek/